Για εργοδότες
Χειριστής Μηχανημάτων Έργου - Πειραιάς
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία Antipollution που δραστηριοποιείται ενεργά στον κλάδο της ναυτιλίας και κατέχει πολυετή εμπειρία στην υποδοχή και διαχείριση αποβλήτων, ζητά να προσλάβει άμεσα για πλήρη απασχόληση Χειριστή Μηχανημάτων Έργου στην εγκατάσταση στη Δραπετσώνα. Η έδρα της θέσης είναι στο Νέο Μώλο Δραπετσώνας.

Χειριστή Μηχανημάτων Έργου

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός και παρακολούθηση των μηχανημάτων ανύψωσης ή άλλων παρεμφερών οχημάτων/μηχανημάτων  για τη μεταφορά των υλικών-φορτίων.
  • Χειρισμός των μηχανημάτων σάρωσης (όπως σάρωθρο) για καθαρισμό επιφανειών.
  • Τήρηση οδηγιών του υπευθύνου έργου.
  • Άλλες υποστηρικτικές εργασίες στην εγκατάσταση.

Απαιτούμενα προσόντα για τη θέση:

  • Απόφοιτος Λυκείου/ΕΠΑΛ
  • Κάτοχος διπλώματος Β’ κατηγορίας
  • Άδεια χειρισμού Μ.Ε.
  • Συνεπής, συνεργάσιμος, επικοινωνιακός

Η εταιρία προσφέρει:

  •  Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  •  Ομαδικό συμβόλαιο ιδιωτικής ασφάλειας
  •  Άριστο περιβάλλον εργασίας
  •  Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
Πειραιάς