Για εργοδότες
Υπάλληλος Λογιστηρίου
πριν 21 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Εμπορική Εταιρεία μέλος μεγάλου Ομίλου με έδρα στο Μαρκόπουλο Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα:

Υπάλληλο Λογιστηρίου

Κύρια Καθήκοντα-Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων και λογιστικών εγγραφών
  • Αρχειοθέτηση
  • Γραμματειακή Υποστήριξη του τμήματος Λογιστηρίου
  • Γενικές εργασίες Λογιστηρίου

Ο/Η  Ιδανικός/ή Υποψήφιος/α  πρέπει να διαθέτει τα εξής προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Προαιρετική γνώση λογιστικών προγραμμάτων τύπου ERP
  • Γνώση χρήσης Η/Υ και των προγραμμάτων του Microsoft Office (Word, Excel)
  • Γνώση αγγλικών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες & ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη στο χώρο εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Για όλες τις υποψηφιότητες θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα

Μαρκόπουλο Μεσογαίας