Για εργοδότες
Συντηρητής
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
ΟίαΤοποθεσία
Οία
πριν 21 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ο όμιλος ξενοδοχείων Canaves Collection αναζητά νέους συνεργάτες για να γίνουν μέλη της ομάδας συντήρησης. Είμαστε σε αναζήτηση δυναμικών, προσαρμόσιμων και ευέλικτων ατόμων που θα ενταχθούν στην ομάδα μας. Οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν διατήρηση και επισκευή συστημάτων και εξοπλισμού ξενοδοχείου για να διασφαλίσουμε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες προς τους επισκέπτες μας.

Συντηρητής

Βασικές αρμοδιότητες:

    • Άμεση επίλυση προβλημάτων βλαβών για να διασφαλίζεται η σωστή λειτουργία των υδραυλικών συστημάτων.
    • Πραγματοποίηση καθαρισμού και συντήρησης υδραυλικών εγκαταστάσεων, πισινών και υδρομασάζ, προσφέροντας την αισθητική και ασφαλή χρήση τους.
    • Προγράμματα ελέγχου και συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων και ηλεκτρολογικών, προσφέροντας αξιόπιστη και ασφαλή λειτουργία των συστημάτων.

Requirements

Προσόντα υποψηφίου:

  • Γνώση υδραυλικών και ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Γνώση αντλιοστασίων και μηχανοστασίων πισίνας
  • Εμπειρία σε κτιριακές εγκαταστάσεις

Benefits

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διαμονή και διατροφή ( δύο γεύματα )
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Στολή
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Συντηρητής
Οία