Για εργοδότες
Spa Therapist - Domes White Coast Milos
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΜήλοςΤοποθεσία
Μήλος
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

O ξενοδοχειακός όμιλος Domes Resorts, ένας από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ξενοδοχειακούς ομίλους στη Μεσόγειο, προσλαμβάνει Spa Therapist για το 5* ξενοδοχείο Domes White Coast Milos στο νησί της Μήλου, για τη σεζόν 2024.

Καθήκοντα:

  • Παροχή ποικίλων υπηρεσιών -in room- Σπα με τρόπο που δημιουργεί ασφάλεια και άνεση
  • Συντήρηση εξοπλισμού και δοκιμή προϊόντων αποθέματος
  • Τήρηση τεκμηρίωσης και αρχείων πελατών
  • Αναγνώριση και απόκριση σε ερωτήματα, ανάγκες και προσδοκίες πελατών
  • Τήρηση προτύπων υγιεινής και κανονισμών υγείας και ασφάλειας
  • Εφαρμογή βέλτιστων πρακτικών και ενημέρωση για τις τάσεις αγοράς

Requirements

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*
  • Άριστη γνώση Αγγλικών. Η άριστη γνώση επιπρόσθετης γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Γνώση ευρείας γκάμας θεραπειών και φυσικοθεραπείας
  • Ικανότητα προώθησης και πώλησης υπηρεσιών και προϊόντων
  • Εμπειρία σε προϊόντα Elemis θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν.
  • Δυνατότητα προσαρμογής στα λειτουργικά πρότυπα και τον τρόπο λειτουργίας του ξενοδοχείου
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, διαμονή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Μήλος