Για εργοδότες
Γεωπόνο Πωλητή σε Μακεδονία
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΔΗΜ. ΓΑΒΡΙΗΛ & ΣΙΑ ΕΠΕ

με ηγετική θέση στην ανάπτυξη καινοτόμων προϊόντων

αναζητά Γεωπόνο Πωλητή για την ενίσχυση του Δικτύου Πωλήσεων

της  Μακεδονίας

Καθήκοντα θέσης

Ο ιδανικός υποψήφιος αναμένεται

  1. Να εφαρμόζει τη στρατηγική πωλήσεων και να πετυχαίνει τους εκάστοτε συμφωνημένους στόχους.
  2. Να επικοινωνεί απλά, κατανοητά και αποτελεσματικά - σε όλους τους πελάτες- τα συγκριτικά πλεονεκτήματα της εταιρείας.
  3. Να παρακολουθεί τις αιτίες που δημιουργούν αποκλίσεις/προβλήματα και να μεριμνά για την γρήγορη διόρθωσή τους.
  4. Να αναπτύσσει το πελατολόγιο της περιοχής ευθύνης του, εφαρμόζοντας και ελέγχοντας την τιμολογιακή και πιστωτική πολιτική της εταιρείας.

Απαιτούμενα Προσόντα

  1. Απαραίτητη προϋπηρεσία 3-5 ετών σε ανάλογη θέση.
  2. Πολύ καλή γνώση της αγοράς.
  3. Πτυχίο Γεωπόνου – κατεύθυνση φυτικής παραγωγής. Οι μεταπτυχιακές σπουδές θεωρούνται πλεονέκτημα.
  4. Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα, διαχείριση χρόνου και οργανωτικές δεξιότητες.
  5. Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και διαχείρισης πελατειακών σχέσεων.

Προσφέρονται

  1. Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων.
  2. Εταιρικό αυτοκίνητο
  3. Κινητό τηλέφωνο

Το νέο μέλος που θα συμμετέχει στην ομάδα πωλήσεων θα έχει τη δυνατότητα να λειτουργήσει σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με σημαντικές προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

e-mail: central@gavriel.gr

Καλλιθέα
πριν ένα μήνα