Για εργοδότες
Retail Merchandiser
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Αναζητούμε άμεσα δυναμικούς υποψήφιους για τη στελέχωση θέσεων Merchandiser σε καταστήματα σουπερμάρκετ για κάλυψη των βορείων προαστίων της Αττικής (ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΚΑΛΗ - ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟ ή ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ).

Περιγραφή θέσης:
  • Merchandising στα ράφια, ψυγεία και άλλα σημεία προβολής των εμπορευμάτων
  • Τοποθέτηση διαφημιστικού υλικού όπως πινακίδες και banner
  • Τακτοποίηση του αποθέματος των προϊόντων στους χώρους αποθήκευσης
  • Καταγραφή ποσοτικών και ποιοτικών στοιχείων μέσω ειδικής εφαρμογής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα, συνέπεια, αξιοπιστία
  • Δυναμισμός και όρεξη για δουλειά
  • Εξοικείωση με τη χρήση smartphone εφαρμογών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία merchandiser
  • Δυνατότητα χρήσης δικού σας μεταφορικού (παρέχεται σχετική αποζημίωση και κάλυψη βενζίνης)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση (40ώρες/βδομάδα), 6ήμερο (Δευτέρα-Σάββατο),
  • Σταθερός μισθός, άμεση πρόσληψη
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Επιπλέον αποζημίωση 200€ για τη χρήση δικού σας μεταφορικού μέσου
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε διαδικασίες merchandising
  • Δυνατότητα γρήγορης ανέλιξης
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία