Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΧΗΜΕΙΟΥ (LAB ASSISTANT)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εργαστηριακή έρευνα σε Α΄Ύλες και νέα προϊόντα .
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων και δειγμάτων.
  • Επικοινωνία με προμηθευτές για αναζήτηση Ά υλών.
  • Χειρισμός εργαστηριακού εξοπλισμού αναλυτικής χημείας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη σε αντίστοιχη θέση QC ,R&D
  • Καλή γνώση Αγγλικών (Επίπεδο Lower+)
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και Προγραμμάτων, SAP (επιθυμητό)

Απαραίτητες ικανότητες & δεξιότητες:

  • Οργανωτικές ικανότητες και συνέπεια
  • Άριστη διαχείριση του χρόνου ως προς τήρηση χρονοδιαγράμματος και προθεσμιών
  • Ικανότητα επικοινωνίας, προσωπική παρακίνηση
  • Πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητα συνεργασίας

Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Σημαντικές προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης στους κόλπους μίας εδραιωμένης και δυναμικής επιχείρησης.
Χαλκίδα