Για εργοδότες
Logistics Assisant - Διαχείριση Αποθήκης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Βασικές αρμοδιότητες:

- Έλεγχος καταχώρησης τιμολογίων και λοιπών λογιστικών εγγραφών

- Τιμολόγηση πελατών

- Εισαγωγές

- Διαχείριση αποθήκης και παραγγελιών (άνοιγμα κωδικών, παραλαβές και αποστολές εμπορευμάτων)

Απαραίτητα  Προσόντα:

- Άριστη γνώση καταχωρήσεων σε εμπορικό και λογιστικό σύστημα

- Άριστη γνώση Αγγλικών

- Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, προγραμμάτων Excel και MS Office

- Τουλάχιστον δυο (2) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση

- Υπεύθυνος-η, οργανωτικός-η, ευέλικτος-η, με προοπτική εξέλιξης και δυνατότητα εργασίας αυτόνομα αλλά και σε ομάδα.

Για την θέση, η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ένταξη σε δυναμική ομάδα και ευχάριστο εργασιακό κλίμα
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Εάν πιστεύετε ότι μπορείτε να ανταποκριθείτε στις απαιτήσεις της συγκεκριμένης θέσης, στείλτε το βιογραφικό στο e-mail marketing@kokkorisoptics.gr υπόψη τμήματος Marketing.

Γλυφάδα