Ηλεκτρολόγος - Συντηρητής για τις Αποθήκες στην Μάνδρα & Μαγούλα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
N/A
Επίπεδο εμπειρίας
N/A
Προφίλ Εταιρίας
Ο Όμιλος ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ είναι μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στο χώρο εμπορίας τροφίμων με συνολικά περισσότερα από 500 καταστήματα, λιανεμπορίου, χονδρικής και franchise καταστήματα και 14.000 εργαζόμενους.
Είναι μέλος του Ομίλου Ahold Delhaize που αποτελείται από 21 εταιρίες σε 3 ηπείρους (11 χώρες), 375 000 εργαζόμενους και απολαμβάνει την εμπιστοσύνη περισσότερων από 50 εκατομμύρια πελατών κάθε εβδομάδα.

Σκοπός της θέσης

Ως ηλεκτρολόγος - συντηρητής, θα είσαι υπεύθυνος για την επίβλεψη καθώς και για την σωστή και έγκαιρη συντήρηση των εγκαταστάσεων των αποθηκών της εταιρίας στην Μάνδρα & την Μαγούλα, εργαζόμενος με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Διάγνωση και αποκατάσταση ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
  • Εποπτεία και αποκατάσταση των κτιριακών και υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Λειτουργία και συντήρηση ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, θέρμανσης, ψύξης, μηχανημάτων
  • και περονοφόρων

Επαγγελματικά προσόντα & Εμπειρία
  • Άδεια Ηλεκτρολόγου
  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ σε συναφές αντικείμενο θα συνεκτιμηθεί
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Καλή χρήση Η/Υ & MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία από 3 έως 5 χρόνια σε αντίστοιχη θέση

Δεξιότητες
  • Κριτική σκέψη
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Δημιουργικότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Contact Details
Please submit your application online.

All applications will be treated as confidential.

Αποστολή βιογραφικών

Παρακαλώ υποβάλλετε το βιογραφικό σας online.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν εμπιστευτικά.
Αθήνα
N/A