Για εργοδότες
Back Office Agent/Υπάλληλος Back Office
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 8 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Περιγραφή θέσης

  • Έλεγχος ορθότητας και πληρότητας αιτήσεων/συμβολαίων των πελατών
  • Data Entry
  • Άμεση διαχείριση αιτημάτων πελατών
  • Καταχώρηση στοιχείων αιτημάτων πελατών στις βάσεις δεδομένων της εταιρίας
  • Follow up πελατών για εκκρεμότητες ανοιχτών υποθέσεων σε διαδικασία επίλυσης
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση πελατών με όλα τα αιτήματα και παρακολούθηση αυτών όπου απαιτείται
  • Προώθηση τεχνικών και επιχειρησιακών προβλημάτων στα αρμόδια τμήματα
  • Διαχείριση παραπόνων
  • Κατανόηση των αναγκών του πελάτη και διαχείριση των αιτημάτων του με άμεση επίλυση

Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Καλή γνώση χειρισμού MS Office και διαχείρισης email
  • Προϋπηρεσία σε πάροχο σταθερής τηλεφωνίας (θα εκτιμηθεί)
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Πλεονεκτήματα

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός με πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • Bonus Παραγωγικότητας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άμεση Πρόσληψη
  • Διαρκής υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Μεταμόρφωση