Για εργοδότες
Κωδ:SLMN24
Πωλητής Φαρμακείου
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 4 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η ΟΡΘΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ζητά Πωλητή – Πωλήτρια Φαρμακείου για Αθήνα και επαρχία.

Περιγραφή θέσης

    Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξή του.

    Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη στόχων.

    Έρευνα, ανάλυση και καταγραφή του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία πωλήσεων στο χώρο του φαρμακείου τουλάχιστον 2 χρόνια.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Με ικανότητα επίτευξης των στόχων.
  • Υπευθυνότητα-ομαδικό πνεύμα -οργάνωση χρόνου-Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου
  • Επαγγελματισμός/ Συνέπεια.
  • Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  • Χρήση Η/Υ και Γνώση Αγγλικών
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άντρες υποψηφίους)

Παροχές :

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο και tablet
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο , οργανωμένο , δυναμικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
Μεταμόρφωση