Για εργοδότες
Κωδ:ΛΟΓΑΣΜ23
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ ΑΣΘΕΝΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση ασθενών ασφαλιστικών εταιρειών
  • Επικοινωνία με ασφαλιστικές εταιρείες
  • Έλεγχος και υπολογισμός καλύψεων ασφαλιστικών εταιρειών
  • Τιμολόγηση περιστατικών Ασφαλιστικών Εταιρειών
  • Οργάνωση και συγκέντρωση δικαιολογητικών για ολοκλήρωση φακέλου ασθενών προς υποβολή

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι. Σχολών Διοίκησης & Οικονομίας ή παρεμφερούς κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση Ms Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε λογιστήριο ασθενών ή σε ασφαλιστική εταιρεία
  • Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Η Εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης σε ένα δυναμικά εξελισσόμενο Όμιλο
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα

Παρακαλούμε στείλτε τα βιογραφικά σας σημειώματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση cv@iatriko.gr

 (όλα τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια)

Μαρούσι