Για εργοδότες
Τεχνικός Ιατρικών Μηχανημάτων Τεχνητού Νεφρού

Καθήκοντα-Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση προγραμματισμένων, έκτακτων και περιοδικών συντηρήσεων των εγκατεστημένων ιατρικών μηχανημάτων σε πελάτες
  • Πλήρη συμμόρφωση με τις διαδικασίες και τους κανόνες ασφάλειας που διέπουν την τεχνική υποστήριξη των ιατρικών μηχανημάτων
  • Τήρηση ηλεκτρονικών αρχείων service report & report Τεχνικών θεμάτων
  • Ικανότητα δημιουργικής επικοινωνίας και παροχής λύσεων στον πελάτη
  • Ευγενική και ευχάριστη προσωπικότητα που δύναται να εργάζεται δημιουργικά σε ομάδα εργασίας
  • Η θέση αναφέρεται στην Τεχνική Διεύθυνση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας ή Ηλεκτρονικών Μηχανικών
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση στο χειρισμό Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Προγενέστερη εμπειρία ως τεχνικός μηχανημάτων Τεχνητού Νεφρού (Αιμοκάθαρσης) θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός ή/και εκτός Ελλάδας
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα

Στην/ον κατάλληλη/ο υποψήφια/ο συνεργάτη παρέχονται:

  • Μισθός ανάλογων προσόντων
  • Ι.Χ. Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση & δυνατότητες εξέλιξης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα παραπάνω να αποστείλουν
πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην Δ/νση: ARITI ΑΕ ΛΕΩΦ. ΤΑΤΟΪΟΥ 52
ΑΧΑΡΝΑΙ 136 77, Fax: 210 6207503 ή email:

hr@ariti.gr
Υπόψιν κ. Μ. Μ.

Αχαρνές
πριν 13 μέρες