QA Officer, Quality Assurance Officer, Διασφάλιση Ποιότητας, ISO

Η εταιρεία

 BROS ΦΑΡΜΑΚOBIOMHXANIA ΕΠΕ

ζητεί να προσλάβει

QA Officer

Αρμοδιότητες

  • Εξαιρετική γνώση των απαιτήσεων GMP
  • Άρτια γνώση του Συστήματος Διασφάλισης Ποιότητας
  • Γνώση Γενικής Συμμόρφωσης, Δεξιότητες Εσωτερικού και Εξωτερικού Ελέγχου Ποιότητας
  • Κατανόηση Παραγωγικών Διαδικασιών
  • Κατανόηση Συστήματος Εγκαταστάσεων όπως Σύστημα Νερού, Σύστημα HVAC κτλ.
  • Γνώση Αναλυτικών Μεθόδων Δοκιμών / Φαρμακοποιίας
  • Προσέγγιση Επικύρωσης & Τεχνικές Ελέγχου
  • Κατανόηση Διακρίβωσης & Βαθμονόμησης Εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία (4) τεσσάρων ετών τουλάχιστον σε ανάλογη θέση στο φαρμακευτικό κλάδο
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr_cvs@cosmotemail.gr

Κηφισιά
πριν 13 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία