Για εργοδότες
Τεχνολόγος-Εφαρμοστής (Κρήτη)

Τομέας απασχόλησης: υποστήριξη χειρουργείων νευροχειρουργικής

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη χειρουργείων σε περιστατικά νευροχειρουργικής (Κεφάλι & Σπονδυλική Στήλη) και χειρισμός ιατρικού εξοπλισμού Απεικονιστικής καθοδήγησης.
  • Ανάπτυξη πωλήσεων σε συνεργασία με τον υπεύθυνο πωλήσεων στην Κρήτη.
  • Διατήρηση καλής επικοινωνίας με τις διοικητικές υπηρεσίες των νοσοκομείων.
  • Χειρισμός της διαδικασίας καθορισμού των αναγκών για αναλώσιμα του εξοπλισμού με σκοπό την έγκαιρη μεταφορά υλικού στα νοσοκομεία ευθύνης.

Απαραίτητα προσόντα & δεξιότητες:

  • Πτυχίο τεχνολόγου/τεχνικού ιατρικών οργάνων.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού των μηχανημάτων, συσκευών και εργαλείων
  • Εμπειρία στην υποστήριξη χειρουργείων – πρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική επικοινωνία)
  • Ικανότητα προσαρμογής της επικοινωνίας σε διαφορετικά κοινά
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία στις αλλαγές ή σε νέα δεδομένα
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και καλή οργάνωση χρόνου

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών
  • Ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Εκτενής εκπαίδευση στον εξοπλισμό από τον προμηθευτή-οίκο
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Άριστες προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
Ηράκλειο
πριν 18 μέρες