Για εργοδότες
Εφαρμοστής Χειρουργείου Σπονδυλικής Στήλης & HNS

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη χειρουργείων και χειρισμός μηχανημάτων, συσκευών και εργαλείων που αφορούν τα περιστατικά νευροχειρουργικής (Κεφάλι & Σπονδυλική Στήλη)
  • Ενημέρωση του αρμόδιου Supervisor σε ημερήσια και μηνιαία βάση για το σύνολο των περιστατικών που διαχειρίστηκαν καθώς και για θέματα πελάτη που άπτονται περαιτέρω διαχείρισης
  • Καλλιέργεια σχέσεων με τις διοικητικές υπηρεσίες των πελατών – φορέων
  • Διατήρηση καλής επικοινωνίας με τις διοικητικές υπηρεσίες των νοσοκομείων
  • Ενημέρωση του αρμόδιου Supervisor για τα στοιχεία της αγοράς και του ανταγωνισμού με στόχο την αξιολόγηση της υπάρχουσας γκάμας προϊόντων και την εξεύρεση νέων πιο ανταγωνιστικών
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τον υπεύθυνο αποθήκης αναφορικά στην έγκαιρη μεταφορά υλικού στα νοσοκομεία ευθύνης, Χειρισμός της διαδικασίας καθορισμού των αναγκών για αναλώσιμα του εξοπλισμού με σκοπό την έγκαιρη μεταφορά υλικού στα νοσοκομεία ευθύνης.

Απαραίτητα προσόντα & δεξιότητες:

  • Πτυχίο τεχνολόγου/τεχνικού ιατρικών οργάνων ή νοσηλευτικής χειρουργείου
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού των μηχανημάτων, συσκευών και εργαλείων
  • εμπειρία στην υποστήριξη χειρουργείων Σπονδυλικής Στήλης καθώς και εμπειρία στην προώθηση υλικών σπονδυλικής (πώληση), θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική επικοινωνία)
  • Ικανότητα προσαρμογής της επικοινωνίας σε διαφορετικά κοινά
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία στις αλλαγές ή σε νέα δεδομένα
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και καλή οργάνωση χρόνου

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών
  • Ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Άριστες προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Χαλάνδρι
πριν 18 μέρες