Για εργοδότες
Βοηθός Μικροβιολογικού Εργαστηρίου

Η εταιρεία

BROS ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Ε.Π.Ε.

ζητεί να προσλάβει:

Βοηθό Μικροβιολογικού Εργαστηρίου

για τη στελέχωση του μικροβιολογικού τμήματος του εργοστασίου μας

 Απαραίτητα Προσόντα Υποψηφίου:

Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ

Άριστη γνώση Αγγλικών

Προϋπηρεσία σε μικροβιολογικό εργαστήριο στον βιομηχανικό χώρο

Γνώση και εμπειρία σε βασικές μικροβιολογικές τεχνικές και μεθόδους

Δέσμευση στην ποιότητα και την ακρίβεια στην εκτέλεση των εργασιών

 Αρμοδιότητες:

Συμβολή στην πραγματοποίηση μικροβιολογικών αναλύσεων πρώτων υλών, ημιετοίμων και τελικών προϊόντων

Συμβολή στην υλοποίηση περιβαλλοντικών ελέγχων στους χώρους παραγωγής

Συμβολή στην ανάλυση ενδοτοξινών

Συμβολή στη δειγματοληψία προϊόντων και πρώτων υλών

Διαχείριση εργαστηριακού εξοπλισμού και τήρηση ακριβών εγγράφων.

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr_cvs@cosmotemail.gr

Κηφισιά
πριν 18 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία