Για εργοδότες
Ιατρικός Επισκέπτης
πριν 19 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Σε ενδιαφέρει ο χώρος της υγείας , ή έχεις σπουδάσει κάτι σχετικό (νοσηλευτής κλπ.) ; Έχεις εμπειρία στην ιατρική επίσκεψη ή/και στις πωλήσεις ; Ενδιαφέρεσαι να κάνεις το επόμενο βήμα στην καρίερα σου ως Ιατρικός Επισκέπτης ;

Εάν στις παραπάνω ερωτήσεις απάντησες θετικά, τότε η θέση αυτή είναι για σένα ! Εκδήλωσε το ενδιαφέρον σου και κάνε την αιτησή σου για εργασία στην εταιρεία Sante Plus!

Η εταιρεία δραστηριοποιείται στο τομέα της κλινικής διατροφής απο το 2007. Τα προϊόντα της καλύπτουν τις ανάγκες των ασθενών (νευρολογικοί, ογκολογικοί, γηριατικοί...) με δυσθρεψία και προβλήματα σίτισης και κατάποσης (δυσφαγία).

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Έξοδα κινήσεως
  • Εταιρικό κινητό
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση
  • Εργασία σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Πενθήμερη εργασία, 8ωρο (συνεχές ωράριο 10:30-18:30).

Τα καθήκοντα του Ιατρικού επισκέπτη είναι :

-Επίσκεψεις για ιατρική ενημέρωση, και πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε νοσοκομειακούς και ιδιώτες ιατρούς

-Ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου και δημιουργία καλών επαγγελματικών σχέσεων με τους ιατρούς

-Σύνταξη αναφορών

-Σχεδιασμός και εφαρμογή εβδομαδιαίου και μηνιαίου πλάνου επισκέψεων

-Παρακολούθηση της αγοράς, του ανταγωνισμού, και της περιοχής ευθύνης του/της

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη στην ιατρική ενημέρωση ή/και σε πωλήσεις
  • Θετικό πνεύμα συνεργασίας
  • Εργατικότητα – μεθοδικότητα – συνέπεια
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
Καισαριανή