Για εργοδότες
Κωδ: (GRK2024)
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Ο Όμιλος Ιατρικού Αθηνών ξεκίνησε τη λειτουργία του το 1984, με την ίδρυση του Ιατρικού Κέντρου Αθηνών στο Μαρούσι.

 Όλα αυτά τα χρόνια, ο Όμιλος Ιατρικού Αθηνών παραμένει πιστός στη διαρκή του δέσμευση να βρίσκεται «πάντα ένα βήμα μπροστά», προσφέροντας κορυφαίες και καινοτόμες υπηρεσίες πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας φροντίδας υγείας, σύμφωνα με τις πιο αυστηρές διεθνείς προδιαγραφές και πιστοποιήσεις.

Ο Όμιλος Ιατρικού Αθηνών διαθέτει 6 υπερσύγχρονες νοσηλευτικές μονάδες σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη: το Ιατρικό Κέντρο Αθηνών με το Παιδιατρικό Κέντρο Αθηνών, το Ιατρικό Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης, το Ιατρικό Ψυχικού, το Ιατρικό Παλαιού Φαλήρου, το Ιατρικό Δάφνης και το Ιατρικό Περιστερίου. Διαθέτει συνολικά 1.200 κλίνες & συνεργάζεται με περισσότερους από 2.800 κορυφαίους ιατρούς όλων των ειδικοτήτων, με διεθνή εμπειρία.

        Στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης του ενδιαφέρεται να προσλάβει                                            ενδιαφέρεται να προσλάβει

                             ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ (GRK2024)

    Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με το κοινό & εξυπηρέτηση
  • Ταυτοποίηση και καταχώρηση δημογραφικών και ασφαλιστικών στοιχείων σε πληροφοριακό σύστημα
  • Αποστολή με E-mail αναγγελιών των εισαχθέντων στους ασφαλιστικούς φορείς

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι. Σχολών Διοίκησης & Οικονομίας ή παρεμφερούς κατεύθυνσης
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τμήμα στο χώρο υγείας
  • Πολύ Καλή γνώση Η/Υ - ERP
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε βάρδιες
  • Οργανωτικές ικανότητες, ομαδικό πνεύμα, ευγένεια και προσοχή στην λεπτομέρεια

Η Εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης σε ένα δυναμικά εξελισσόμενο Όμιλο
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση cv@iatriko.gr

             (όλα τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια)

Μαρούσι