Ιατρικός Επισκέπτης -Για προώθηση Ιατρικά προϊόντων (Οστομικά, Περιποίηση τραυμάτων) Με Έδρα την Αθήνα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 6 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η Traumacare, κορυφαίος διανομέας ιατρικών προϊόντων στην Ελλάδα, σας προσφέρει περισσότερα από απλές επαγγελματικές ευκαιρίες. Είμαστε περήφανοι που παρέχουμε υψηλής ποιότητας, καινοτόμα ιατρικά προϊόντα και προσφέρουμε μια εξαιρετική προσέγγιση προς τους εργαζομένους μας.

Ρόλος: Αντιπρόσωπος Πωλήσεων

Αναζητούμε παθιασμένο αντιπρόσωπο πωλήσεων που θα ενταχθεί στην ομάδα μας. Εάν είστε εκείνος που αναζητά την ευκαιρία να προωθήσει καινοτόμα ιατρικά προϊόντα, τότε αυτή η θέση είναι για εσάς.

Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη και εκτέλεση στρατηγικού σχεδίου πωλήσεων.
  • Διεξαγωγή έρευνας αγοράς για εντοπισμό πελατών και ανάπτυξη σχέσεων.
  • Δημιουργία και διατήρηση ισχυρών σχέσεων με επαγγελματίες υγείας και ιδρύματα.
  • Εκτέλεση επιδείξεων προϊόντων και εκπαιδευτικών συνεδριών.
  • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών.

Προσόντα:

  • Πτυχίο σε επιχειρήσεις, μάρκετινγκ ή συναφές πεδίο.
  • 2-3 χρόνια επιτυχημένης εμπειρίας στις πωλήσεις ιατρικών προϊόντων.
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.
  • Άριστες δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Προνόμια και προγράμματα ευεξίας.
  • Ιδιωτική ασφάλεια για τους εργαζομένους μας.

Εάν είστε έτοιμοι να δώσετε τον επόμενο βήμα στην καριέρα σας, στείλτε το βιογραφικό σας στο [δικτυακό τόπο μας] ή επικοινωνήστε μαζί μας στο [2311286262/info@traumacare.gr].

Εύχομαστε καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους!

Αθήνα