Για εργοδότες
Κωδ:Β2Β001
ΠΩΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ Β2Β ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν 8 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Ο εξωτερικός σύμβουλος  πωλήσεων,  θα αναλάβει την προώθηση και την πώληση των προϊόντων της εταιρείας στους υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες σε χώρους ομορφιάς και επιλεγμένα φαρμακεία σε όλη την Βόρειο Ελλάδα.

Κύριες Αρμοδιότητες

• Προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες
• Διενέργεια παρουσιάσεων και επιδείξεων προϊόντων σε πελάτες
• Διαρκή συνεργασία με το τμήμα πωλήσεων και τον Διευθυντή του τμήματος για την επίτευξη στρατηγικών στόχων
• Εξυπηρέτηση, υποστήριξη και ικανοποίηση των  πελατών

Απαραίτητα Προσόντα / Δεξιότητες

• Τουλάχιστον 2 έτη προυπηρεσία σε πωλήσεις
• Καλή γνώση αγγλικών (προφορική και γραπτή)
• Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ, Microsoft Office και ERP (Softone)
• Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
• Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και παρουσίασης.
• Επαγγελματισμός
• Ευγενική και φιλική προσωπικότητα
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Υπευθυνότητα, εχεμύθεια, ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
• Ταξίδια σχεδόν κάθε εβδομάδα στη Βόρεια Ελλάδα
• Δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορίας

Παροχές

• Πλήρης απασχόληση
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφαλιστική κάλυψη
• Bonus με την επίτευξη στόχων πωλήσεων
• Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και laptop
• Άριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης σε αναπτυσσόμενο επαγγελματικό χώρο
• Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης

Θεσσαλονίκη