Για εργοδότες
Ιατρικός Επισκέπτης (με έδρα την Πάτρα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΠάτραΤοποθεσία
Πάτρα
πριν 8 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η CROSS PHARMACEUTICALS αποτελεί μια από τις πλέον πιο αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο του φαρμάκου,  των OTC και των ιατροτεχνολογικών προϊόντων, προσφέροντας θεραπευτικές λύσεις, με καινοτόμα σκευάσματα.  Ένας από τους βασικούς παράγοντες της καταξιωμένης πορείας της CROSS PHARMACEUTICALS  είναι η επιτυχημένη ομάδα πωλήσεων μας.  Για να ενισχύσουμε την ομάδα μας, αναζητούμε έναν ιατρικό επισκέπτη με εμπειρία στο χώρο της φαρμακευτικής αγοράς, πελατοκεντρική προσέγγιση, εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας, ικανότητα εντοπισμού επιχειρηματικών ευκαιριών, και έδρα την Πάτρα.

Καθήκοντα & Αρμοδιότητες  ιατρικού επισκέπτη.

  • Υπεύθυνος για τον τομέα ευθύνης
  • Επίτευξη μηνιαίων/ετησίων στόχων
  • Επίτευξη ημερήσιων επισκέψεων στους επαγγελματίες υγείας και τα φαρμακεία
  • Αύξηση μεριδίου αγοράς
  • Διαχείριση μέσω εφαρμογής CRM, του ημερήσιου  προγράμματος  του
  • Διαχείριση και ανάπτυξη του πελατολόγιου
  • Διαχείριση όλων των δεδομένων των πωλήσεων της περιοχής του
  • Σχεδιασμός αποτελεσματικών πλάνων πωλήσεων

Προσόντα  Υποψηφίου

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ (Επιθυμητό πτυχίο Θετικών Επιστήμων)
  • Εμπειρία 3 ετών τουλάχιστον στις πωλήσεις σε αντίστοιχη θέση ευθύνης, κατά προτίμηση στις ειδικότητες των δερματολόγων και γυναικολόγων
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Λοιπές Δεξιότητες & Ικανότητες:

  • Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στις λεπτομέρειες & αναλυτική σκέψη
  • Άριστες διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και αποτελεσμάτων
  • Ήθος, σεβασμός, αξιοπρέπεια,  εργατικότητα, φιλότιμο,  πρωτοβουλία, και ομαδικό  πνεύμα συνεργασίας

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο.
  • Σύγχρονο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και κατάρτιση
  • Δυνατότητες εξέλιξης.
  • Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση.

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στην ομάδα μας μπορείτε να μας στείλετε το CV σας στο hr@crosspharma.gr

Πάτρα