Για εργοδότες
Γραμματεία/ Υπάλληλος γραφείου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 9 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Εταιρία ιατρικών προϊόντων με γρήγορους ρυθμούς ανάπτυξης και προϊόντα αναφοράς, ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομο στη θέση της

Personal Assistant (ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ)

Αρμοδιότητες

Αλληλογραφία με τους οίκους του εξωτερικού και παρακολούθηση παρουσιάσεων σεμιναρίων των προϊόντων μέσω (Skype, Zoom κτλ). Σύνταξη e-mails, επιστολών, παρουσιάσεων και reports

Διαχείριση, συντονισμό και διεκπεραίωση διοικητικών υποθέσεων & Επικοινωνία με Νοσοκομεία, Λογιστήρια, Προμηθευτές, Πελάτες για τρέχοντα θέματα

 Σύναψη & υποβολή τεχνικών και οικονομικών προσφορών, Προετοιμασία φακέλων & δικαιολογητικών για τη συμμετοχή σε διαγωνισμούς του Δημοσίου, καθώς και διεκπεραίωση ηλεκτρονικών διαγωνισμών & Σύναψη συμβάσεων

Διαχείριση συστήματος SOFTONE Εμπορικής Διαχείρισης - τιμολογηση

Συνέδρια συμμετοχή εάν και εφόσον χρειαστεί

Ανάληψη πρωτοβουλιών και ιεράρχηση προτεραιοτήτων

Απαραίτητο προσόν

Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ρersonal / Εxecutive Αssistant

Απολυτήριο Λυκείου ή Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (προαιρετικά)

Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών software διοίκησης

 Άριστη γραπτή και προφορική επικοινωνία ελληνικά & αγγλικά

Ευχάριστη προσωπικότητα με έμφαση στη λεπτομέρεια

Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα:

γνώση της νομοθεσίας προμηθειών του Δημοσίου και της διαδικασίας διεξαγωγής των διαγωνισμών

προϋπηρεσία εάν υπάρχει

γνώση πλατφόρμας διαχείρισης του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.)

Γνώση SOFTONE

Λογιστικές Γνώσεις

Προσωπικά χαρακτηριστικά

Εχεμύθεια

Multitasking και διαχείριση χρόνου

Διάθεση για δουλειά σε ένα απαιτητικό περιβάλλον

Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

 Ικανότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων και απόδοσης υπό πίεση

Προσφέρεται

Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

 Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών,  ανάλογα με την προϋπηρεσία

 Εξέλιξη ανάλογα με τα προσόντα, αξιολόγηση σε ετήσια βάση

Η έδρα της εταιρίας βρίσκεται στα νότια προάστια

Παλαιό Φάληρο