Για εργοδότες
MERCHANDISER ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Εύρεση Προσωπικού (HR)
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Το Sales Promotion Center S.A., η πρώτη εταιρεία παροχής ολοκληρωμένων και εξειδικευμένων υπηρεσιών προώθησης πωλήσεων και marketing αναζητά για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας εμπορίας ποτών

 Merchandiser  για σταθερή 8ωρη πρωινή εργασία 2 ημέρες/εβδομάδα (αλυσίδες supermarkets) με έδρα την Καλαμάτα

Περιγραφή Θέσης:

  • Αποτελεσματική κάλυψη του δρομολογίου της περιοχής ευθύνης
  • Έλεγχος και καταγραφή αποθεμάτων στα καταστήματα ευθύνης του
  • Τοποθέτηση των προϊόντων στους χώρους πώλησης των καταστημάτων
  • Καταγραφή τιμών
  • Έλεγχος συμφωνημένων ενεργειών
  • Τοποθέτηση διαφημιστικού υλικού - δεύτερα σημεία πώλησης μέσα στα καταστήματα

Προσόντα

  • Λύκειο /ΙΕΚ
  • Καλή γνώση & χρήση Η/Υ
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Κάτοχος Ι.Χ
  • Ανάλογη εμπειρία θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Μόνιμη εργασία 2 ημέρες/εβδομάδα (Τετάρτη & Πέμπτη 09.00-17.00)
  • Σταθερό ημερομίσθιο/Ασφάλιση
  • Bonus
  • Πλήρης κάλυψη οδοιπορικών
  • Εταιρικό τηλέφωνο/tablet
Καλαμάτα
Με κάποια εμπειρία
Μερική απασχόληση