Για εργοδότες
Κωδ:SOT4708
Project Manager, Event Services
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

H εταιρία TORE Event Furnishing δραστηριοποιείται στον χώρο των Event Services και συγκεκριμένα της ενοικίασης επίπλων & διαμόρφωσης χώρων για εκδηλώσεις και αναζητεί Project Manager για την στελέχωση των γραφείων της στο Μαρκόπουλο Αττικής.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση & Εξυπηρέτηση των αναγκών των υφιστάμενων πελατών της εταιρίας
  • Σχεδιασμός & Δημιουργία πρότάσεων σύνθεσης & χωροθέτησης, σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη
  • Συντονισμός με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας για την ασφαλή και επιτυχή εκτέλεση της παραγγελίας
  • Εκτέλεση & συντονισμός ενεργειών για την κάλυψη αναγκών διαμονής και κρατήσεων δρομολογίων για την οργάνωση παράδοσης των παραγγελιών της εταιρίας εκτός Αθηνών

Προσόντα

  • Καλή γνώση του MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος (2d layout) θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

  • Μηνιαίες καθαρές απολαβές εως 1.400e + bonus, ανάλογα με την εμπειρία και τα σχετικά προσόντα.

Μαρκόπουλο Μεσογαίας
πριν 5 μήνες