Για εργοδότες
Πωλητής/ρια Β2Β (με ή χωρίς προϋπηρεσία)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 5 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Persistence, μια κορυφαία εταιρεία με έδρα τον Πειραιά, αναζητά φιλόδοξους και παθιασμένους Πωλητές B2B. Δεν χρειάζεται να έχεις ιδιαίτερη προϋπηρεσία, αρκεί να έχεις τη σωστή νοοτροπία και την επιθυμία να πετύχεις. Εμείς θα σου παρέχουμε την εκπαίδευση και τα εργαλεία που χρειάζεσαι για να γίνεις κορυφαίος στον τομέα σου!

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πάθος για τις πωλήσεις και την εξυπηρέτηση πελατών.
  • Δυνατότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
  • Προσανατολισμός στα αποτελέσματα και την επίτευξη στόχων.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Αναζήτηση και προσέγγιση νέων πελατών
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Προώθηση και πώληση των προϊόντων και υπηρεσιών μας
  • Επίτευξη και υπέρβαση των στόχων πωλήσεων
  • Δημιουργία και διατήρηση μακροχρόνιων επαγγελματικών σχέσεων

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό bonus βάση επιδόσεων.
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη.
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Επαγγελματικά ταξίδια.
  • Προγράμματα εκπαίδευσης και σεμινάρια στο τομέα του Marketing και των πωλήσεων.

Αν θέλεις να γίνεις μέρος μιας επιτυχημένης ομάδας και να εξελιχθείς μαζί μας, στείλε το βιογραφικό σου σήμερα και γίνε και ΕΣΥ  μέλος της Persistence ώστε να  ξεκινήσεις τη σταδιοδρομία σου στον τομέα των πωλήσεων!

Κάνε το επόμενο βήμα στην καριέρα σου με την Persistence!

Πειραιάς