Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Η Olympuss είναι μια εταιρεία μάρκετινγκ που συνεργάζεται με ειδικούς και προωθεί εταιρείες και brands στην Ελλάδα.

Η εταιρεία προσφέρει

-Μηνιαίος εγγυημένος μισθός 1250 μικτά με προσωπικές αξιολογήσεις έως 2000.

-Πλήρης απασχόληση (Δευτέρα-Παρασκευή 09:00-18:00)

-Παρασκευή ρεπό,ως επιβράβευση επί πληρωμή.

-Δυνατότητα ιδιωτικής ασφάλισης μετά τους πρώτους τρεις μήνες.

-Πρόγραμμα επιβράβευσης:Φέρε τον φίλο σου να εργασθεί και θα λάβεις bonus.

-Δυνατότητα για εργασία στο εξωτερικό.

-Εταιρικές εκδηλώσεις.

Αρμοδιότητες

-Τακτική διοικητική εργασία.

- Επικοινωνία με πελάτες με τη μορφή τηλεφωνικών κλήσεων/email μέσω του κινητού τηλεφώνου της εταιρείας που έχει ανατεθεί

- Παρακολούθηση της αγοράς.

- Ανάπτυξη και βελτιστοποίηση δραστηριοτήτων μάρκετινγκ

- Παροχή πληροφοριών για τις υπηρεσίες της εταιρείας στους πελάτες.

Απαραίτητα Προσόντα

-Απολυτήριο Λυκείου ή Πτυχίο Πανεπιστημίου Tei/Iek.

-Δεξιότητες επικοινωνίας

- Εκμάθηση νέων δεξιοτήτων

-Θετική διάθεση,επαγγελματισμός και ομαδικότητα.

Παλαιό Φάληρο
πριν 10 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία