Για εργοδότες
Junior Marketing & Sales
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Είμαστε πρωτοπόροι στον χώρο του Marketing και των Πωλήσεων, αντιπροσωπεύοντας κορυφαίες παγκόσμιες εταιρίες. Βρισκόμαστε στον Πειραιά, προσφέροντας άμεση πρόβαση από τα μέσα μαζικής μεταφοράς.

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή δεδομένων μέσω έρευνας αγοράς
  • Παροχή υψηλού επιπέδου Customer Service
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και την υλοποίηση διαφημιστικών εκστρατειών
  • Ενεργός συμμετοχή στις διαδικασίες πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο στον τομέα του Marketing ή των Οικονομικών (θα εκτιμηθεί ως προσόν)
  • Πάθος για την εργασία και ενθουσιασμός
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και δυνατότητα Bonus
  • Πλήρης και συνεχής εκπαίδευση
  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ίσες δυνατότητες εξέλιξης σε υψηλότερες θέσεις

Η θέση δεν περιλαμβάνει τηλεφωνικές πωλήσεις, πώληση σε καταστήματα, ή Digital Marketing, καθώς η εκπροσώπηση γίνεται face to face.

Αν θέλετε να είστε μέλος μιας ομάδας που επενδύει στην προσωπική ανάπτυξη, στείλτε μας το βιογραφικό σας σήμερα!

Πειραιάς
πριν ένα μήνα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση