Για εργοδότες
Digital Marketing Specialist
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

DIGITAL  MARKETING   SPECIALIST

Η Εταιρεία Kolossos Security πρωτοπόρος  στον χώρο των υπηρεσιών φύλαξης και πώλησης συστημάτων ασφαλείας, αναζητά υποψήφιους για τη θέση του Digital  Marketing  Specialist   για full -time απασχόληση στο Μαρούσι.

Απαιτούμενα  προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 3 έτη  σε ανάλογη θέση
  • Πτυχίο ανώτερης σχολής  σε κατεύθυνση  Marketing  η σχετικού  πεδίου
  • Άριστη γνώση  SEO,Facebook ads/  Google  ads,  You  tube,Mailchimp,twitter,Instagram,Snapchat,Linkedin, Tik Tok
  • Εξειδίκευση σε  digital  marketing/διαχείριση  social  media
  • Ικανότητα άριστης επικοινωνίας  και  οργάνωσης
  • Δημιουργικότητα και εμπορική  αντίληψη
  • Άριστη γνώση της  αγγλικής  γλώσσας
  • Άριστη γνώση των   Η/Υ
  • Γνώση google  analytics
  • Γνώση Γραφιστικών προγραμμάτων
  • Επιθυμητή γνώση της σουίτας Adobe(Photoshop,Premiere,After  Effects)
  • Sms Marketing
  • Email marketing
  • Ανάπτυξη πολλαπλών καναλιών και προτάσεις νέων και δημιουργικών  στρατηγικών ανάπτυξης.

Αρμοδιότητες

  • Ανανέωση διαχείριση του εταιρικού website
  • Διαχείριση του  eshop
  • Προγραμματισμός & κοινοποίηση  social media  περιεχομένου  σε  Facebook,Instagram.Linkedin,Youtube με  προτεινόμενο  engaging  content,βασισμένο  στο εταιρικό μας  προφίλ
  • Δημιουργία Campaigns  σε   Seo,Google  Ads,Facebook  ads, Tik Tok &  καθημερινή παρακολούθηση καμπανιών με  παράλληλη  διαχείριση  του  εκάστοτε  μηνιαίου  Budget
  • Εικαστικά και Βίντεο
  • Ανάλυση απόδοσης  την  διαφημιστικών  καμπανιών  και προτάσεις  βελτιστοποίησης.
  • Αναζήτηση και ανάλυση keywords  για στοχεύσεις.
  • Δημιουργία και παρουσίαση μηνιαίων στατιστικών
  • Παρακολούθηση ενεργειών ανταγωνισμού.

Η  εταιρεία  προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό μισθό  και ασφαλιστική  κάλυψη  ΙΚΑ
  • Πλήρης και σταθερή  απασχόληση
  • Δυναμικό περιβάλλον  εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση  και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή Βιογραφικών με την ένδειξη Digital  Marketing Specialist

στο email: a.korianitis@kolossosnet.gr

Μαρούσι
πριν 2 μήνες