Υπάλληλος σε κατάστημα δομικών υλικών (Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων, έλεγχος αποθεμάτων, καταγραφή των προϊόντων που υπάρχουν στην αποθήκη και τακτοποίηση
  • Εκτέλεση παραγγελιών (προετοιμασία, συλλογή και συσκευασία)
  • Φόρτωση εμπορευμάτων για αποστολή
  • Λοιπές βοηθητικές εργασίες για την ομαλή και σωστή λειτουργία του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ευγένεια, συνέπεια, ήθος, επαγγελματισμός
  • Ικανότητα άρσης βαρέων αντικειμένων (πχ σακί 25 κιλών)
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Γνώση χειρισμού κλαρκ θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας
  • Σταθερές αποδοχές
  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη

Βάρη
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία