Για εργοδότες
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ – ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΛΑΒΩΝ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

H εταιρεία ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΟΦΙΣΜΑΡΤ Α.Ε. (πρώην ΣΑΜΑΡΑΣ Α.Ε), με έδρα το Κορωπί, δραστηριοποιείται 40 έτη στον κλάδο υποστήριξης και εφοδιασμού γραφείων και επιχειρήσεων (Β2Β), αναζητά άτομο για την στελέχωση του τμήματος της αποθήκης.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος  παραγγελιών και προγραμματισμός δρομολογίων, ανάθεση παραδόσεων σε οδηγούς και μεταφορικές.
  • Διαχείριση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων με χρήση RF – WMS
  • Οργάνωση αποθεμάτων και τακτοποίηση των προϊόντων στην αποθήκη.
  • Προετοιμασία παραγγελιών (Picking)
  • Υποστηρικτικές εργασίες στην αποθήκη

Προφίλ υποψηφίου:

  • Άμεσα διαθέσιμο για εργασία
  • Επιβεβαιωμένη γνώση logistics.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση μηχανογραφημένης αποθήκης
  • Γνώσεις ERP, WMS, MS Office
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Επιθυμητή άδεια χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ
  • Τόπος κατοικίας πλησίον της επιχείρησης θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.

Προσφέρονται:

  • Πλήρης απασχόληση  (8ωρο/πενθήμερο)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και πρόσθετων παροχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Εάν διαθέτετε τα απαραίτητα προσόντα, παρακαλούμε στείλτε μας το βιογραφικό σας

Όλα τα δεδομένα θα διατηρηθούν εμπιστευτικά.

Κρωπία
Με μεγάλη εμπειρία