Για εργοδότες
Υπεύθυνος Βάρδιας (Τμήμα Logistics)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 4 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Αναζητούμε  Υπεύθυνο Βάρδιας για την ομάδα της Διεύθυνσης Logistics στις εγκαταστάσεις μας στη ΒΙΠΕ Σίνδου - Θεσσαλονίκη.

Η συγκεκριμένη θέση αναφέρεται στον Προϊστάμενο Αποθήκης και στόχος είναι ο συντονισμός των εργαζομένων της αποθήκης, ώστε να διασφαλιστεί η έγκαιρη και ακριβής εκτέλεση των δραστηριοτήτων της αποθήκης.

Κύρια καθήκοντα

Κατά τη διάρκεια της βάρδιας του, διαχειρίζεται τους εργαζόμενους της αποθήκης (pickers/εργάτες, χειριστές περονοφόρων, checkers) ώστε να επιτυγχάνεται:

  • Εκτέλεση των ημερήσιων οδηγιών και των προτεραιοτήτων που έχουν τεθεί από τον Προϊστάμενο Αποθήκης
  • Διαφύλαξη της ακριβούς και έγκαιρης εκτέλεσης του πλάνου φορτώσεων/εκφορτώσεων και προετοιμασία των παραγγελιών
  • Διαφύλαξη της έγκαιρης παραλαβής από την παραγωγή και της τροφοδοσίας της με τα ζητούμενα υλικά
  • Εκτέλεση του πλάνου εναπόθεσης των ετοίμων και ημιέτοιμων προϊόντων
  • Συντονισμός της εκτέλεσης του πλάνου καθαριότητας και τακτοποίησης
  • Διαφύλαξη της συμμόρφωσης των εργαζομένων με τους κανόνες Υγιεινής και Ασφάλειας και τις προδιαγραφές Ασφάλειας Τροφίμων

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. Logistics - Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Γνώση συστημάτων αποθήκης
  • Γνώση MS Office
  • 3ετής εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Δυνατότητα ανάλυσης δεδομένων
  • Αποτελεσματικές εποπτικές δεξιότητες και τεχνικές

Τι προσφέρουμε

  • Πλήρη απασχόληση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής & μισθολογικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δωρεάν μετακίνηση εργαζομένων με εταιρικά μέσα
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Εάν θέλετε να γίνετε μέρος της ομάδας Μπάρμπα Στάθης, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: hr@barbastathis.com

Θεσσαλονίκη