Για εργοδότες
Υπάλληλος Αποθήκης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΤαύροςΤοποθεσία
Ταύρος
πριν 4 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρία TOP MEAT η οποία δραστηριοποιείται επιτυχημένα απο το 1996 στον κλάδο παραγωγής-τυποποίησης κρεατοσκευασμάτων με έδρα τον Ταύρο, ζητεί ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ- ΨΥΓΕΙΩΝ για προϊόντα κρέατος.

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Παραλαβή & Αποθήκευση των εμπορευμάτων.
  • Έλεγχος των δελτίων αποστολής κατά τις παραλαβές.
  • Τήρηση των απαραίτητων αρχείων και καταγραφών.
  • Χρήση περονοφόρων μηχανημάτων (κλάρκ).
  • Παλετοποίηση - φόρτωση.
  • Προετοιμασία παραγγελιών.
  • Οργάνωση αποθήκης-ψυγείων.
  • Συντονισμός Δρομολογίων.
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας της εταιρείας.
  • Η θέση είναι εξαήμερης απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα Υποψηφίου:

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
  • Γνώση Αγγλικών.
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα.
  • Χρήση Η/Υ (ERP,OFFICE) θα εκτιμηθεί.
  • Ομαδικότητα και συνεργασία.
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Ευελιξία ωραρίου.

Δεξιότητες:

  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα για άμεση λήψη αποφάσεων και πρωτοβουλιών.
  • Τυπικότητα και συνέπεια στην τήρηση διαδικασιών.

Η Εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας.
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο κλάδο τροφίμων.
Ταύρος