Για εργοδότες
Κωδ:ΘΕΣΗ: ΑΣ2
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΑ Α.Ε. ιδρύθηκε πριν 50 έτη και σήμερα  κατέχει ηγετική θέση στην ελληνική αγορά στην εμπορία καλωδίων ενώ παράλληλα αναπτύσσει σημαντική εξαγωγική δραστηριότητα.

Το περιοδικό FORTUNE GREECE την κατέταξε στις 30 ταχύτερα αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις στην Ελλάδα.

Εδρεύει στην Αθήνα, διαθέτει υποκατάστημα στη Θεσσαλονίκη και υπερσύγχρονο Logistics Center στον Ασπρόπυργο Αττικής.

Η εταιρεία ζητά να προσλάβει:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΗ ΗΜΕΡΟΣ ΤΟΠΟΣ) (ΚΩΔ.ΑΣ2)

Κύριες αρμοδιότητες θέσης

  • Προετοιμασία & συσκευασία παραγγελιών.
  • Φορτώσεις – εκφορτώσεις εμπορευμάτων.
  • Ποιοτικός έλεγχος εισερχόμενων και εξερχόμενων εμπορευμάτων.
  • Τήρηση προτύπων και διαδικασιών, συμμόρφωσης με τους κανόνες ασφαλείας και λειτουργίας της αποθήκης.

  Απαραίτητα προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ικανότητα χρήσης χειροκίνητων και ηλεκτροκίνητων παλετοφόρων.

 Επιθυμητά προσόντα

  • Γνώση χειρισμού Η/Υ, MS OFFICE
  • Γνώση Mantis LVision Suite 3+.

Προσφέρεται:

  • Πλήρης σταθερή απασχόληση με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πενθήμερη εργασία / πρωινό ωράριο Δευτέρα έως Παρασκευή.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συμπληρωματική ιδιωτική ασφάλιση.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν εμπιστευτικές

Ασπρόπυργος