Για εργοδότες
Κωδ:P_0224MR
Picker - Αποθηκάριος (Κορωπί)

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη, μεγάλης εταιρείας στον τομέα των τροφίμων, Pickers - Αποθηκάριους για τις κεντρικές αποθήκες στο Κορωπί.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Αποτελεσματική διαχείριση παραγγελιών.
  • Συλλογή και τοποθέτηση των προϊόντων σε προκαθορισμένες θέσεις σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρείας.
  • Χρήση και χειρισμός εξοπλισμού αποθήκης.
  • Συμμετοχή σε εργασίες της αποθήκης καθώς και στις απογραφές.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης, επιθυμητή
  • Γνώση χειρισμού RF scanner, επιθυμητή
  • Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων, επιθυμητή
  • Ομαδική εργασία και οργανωτικές δεξιότητες
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Εργασία σε άριστο και σύγχρονο περιβάλλον
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών και ανταμοιβών
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να κάνουν αίτηση παρακάτω και ένας εκπρόσωπος του kariera.gr, θα επικοινωνήσει άμεσα μαζί τους.

#hiringsolutionsisrecruiting

Κρωπία
πριν 13 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία