Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ

Η Vector Technologies Ltd, μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία στη διάθεση και υποστήριξη οργάνων και συστημάτων ηλεκτρονικών μετρήσεων και  ανάλυσης τηλεπικοινωνιών και δικτύων  εντός και εκτός Ελλάδας, ενδιαφέρεται να προσλάβει για την κάλυψη των αυξανόμενων αναγκών :

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Κύρια καθήκοντα:

  • Διαχείριση Αποθήκης ( Παραλαβή εμπορευμάτων, κιβωτιοποίηση & διαχείριση αποστολών)
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Οργάνωση & έλεγχος  αποθήκης
  • Έκδοση παραστατικών διακίνησης
  • Καταχώρηση τιμολογίων και παραστατικών αγορών
  • Εξωτερικές εργασίες της εταιρείας, όπως παράδοση προϊόντων σε πελάτες, λοιπές συναλλαγές της εταιρείας με τρίτους, κ.λ.π

Απαρραίτητα προσόντα:

  • Καλή γνώση Η/Υ,ERP προγραμμάτων Εμπορικής Διαχείρισης, excel & word
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Διάθεση για εργασία

Παροχές:

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής επιμόρφωση

Βριλήσσια
πριν 17 μέρες