Για εργοδότες
Βοηθός Τιμολόγησης και Διακίνησης Εμπορευμάτων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Ο Όμιλος Ideales αναζήτα να ενισχύσει την ομάδα του άμεσα με ΒΟΗΘΟ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ στον Ασπρόπυργο

Προσόντα για την θέση:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι.
  • 5 ετή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Χρήση λογιστικών προγραμμάτων της EPSILONNET (PYLON)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά).

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση σωστής λειτουργίας της αποθήκης.
  • Υπεύθυνος για τη σωστή φυσική και λογιστική απεικόνιση της αποθήκης.
  • Έκδοση παραστατικών πωλήσεων.
  • Πιστωτικός έλεγχος
  • Έλεγχος αποθεμάτων και διενέργεια ετήσιας απογραφής αποθήκης.
  • Διεκπεραίωση διακίνησης εμπορευμάτων.

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Αποτελεσματικότητα στην αντιμετώπιση προβλημάτων
  • Οργάνωση, μεθοδικότητα και προσαρμοστικότητα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Πλήρη απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη
  • Συμμετοχή σε πρόγραμμα ομαδικής ασφάλισης

Ασπρόπυργος