Για εργοδότες
Αποθηκάριος
ΜάνδραΤοποθεσία
Μάνδρα
πριν 23 μέρες
Ημ. ανάρτησης

NEOTEX Α.Ε.Β.Ε., ηγέτιδα εταιρεία παραγωγής προϊόντων στα πεδία της υγρομόνωσης, των ρητινούχων δαπέδων και των θερμομονωτικών και επισκευαστικών υλικών, στο πλαίσιο περαιτέρω ανάπτυξής της, ενδιαφέρεται να προσλάβει για το εργοστάσιο στη Μάνδρα Αττικής

Αποθηκάριο

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, έλεγχος, συλλογή και τακτοποίηση Πρώτων Υλών και Υλικών Συσκευασίας
  • Ενδοδιακίνηση αποθεμάτων από χώρους αποθήκευσης στην Παραγωγή
  • Προετοιμασία, συλλογή και συσκευασία αποστολών (picking)
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων, με την χρήση ηλεκτροκίνητων
    παλετοφόρων
  • Απογραφή – Έλεγχος των αποθεμάτων
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγείας και Ασφάλειας της αποθήκης

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Σχετική προϋπηρεσία 2-4 έτη
  • Επιθυμητή άδεια χειριστή κλαρκ
  • Επιθυμητή γνώση RF Scanner
  • Βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Οργανωτικότητα
  • Εργατικότητα, συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστα οργανωμένο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο 6970224860 ή αποστείλετε το βιογραφικό σας στο hr@neotex.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Αποθηκάριος
Μάνδρα