Για εργοδότες
ΑΠΟΘΗΚΗ
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η Microlink εισαγωγική ηλεκτρονικών συστημάτων ζητεί picker-packer για εξαήμερη εργασία.

Προσόντα:

  • Εμπειρία ως Υπάλληλος Αποθήκης, Picker, Orderer , packer
  • Καλή γνώση Η/Υ και επαφή με τις νέες τεχνολογίες
  • Ικανότητα επικοινωνίας και προσανατολισμός στον πελάτη
  • Προθυμία
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Σωματική Δραστηριότητα
  • Απαραίτητη εμπειρία στην θέση αρκετά χρόνια
  • Απαραίτητα πτυχίο αγγλικών και πτυχίο ΑΕΙ η ΤΕΙ.
  • Δίπλωμα οδήγησης

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή αποθεμάτων και οργάνωση προϊόντων στο χώρο της αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, σκανάρισμα, αποθήκευση), διαχείριση ERP.
  • Παράδοση εβδομαδιαίων απογραφών .
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή από πελάτες .
  • Τροφοδότηση προϊόντων στα ράφια της αποθήκης .
  • Διασφάλιση καθαριότητας και ασφάλειας της αποθήκης και βελτιστοποίηση της χρήσης του κτιρίου.
  • Μισθος 1200 ΕΥΡΩ καθαρα

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΑΠΟΘΗΚΗ
Περιστέρι