Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ- ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Από εμπορική εταιρεία   στην Ανθούσα,  ζητείται  υπάλληλος   πιστωτικού ελέγχου - τιμολόγησης  , πλήρους απασχόλησης , με εμπειρία

Καθήκοντα και  Αρμοδιότητες

. Επικοινωνία με πελάτες για την τακτοποίηση των υπολοίπων

. Πιστωτικός έλεγχος πελατών

. Έλεγχος  υπολοίπων πελατών

. Λογιστικές  καταχωρήσεις

. Παρακολούθηση και διασφάλιση της εφαρμογής της πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας

. Καλή γνώση Τιμολόγησης

Απαιτούμενα προσόντα

.  Πτυχίο Λογιστικής -Χρηματοοικονομικής Κατεύθυνσης

.  Άριστος χειρισμός Η/Υ , προγραμμάτων MS OFFICE & ERP (προαιρετικά Softone )

. Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

. Ανεπτυγμένες οργανωτικές δεξιότητες και πολύ καλή διαχείριση χρόνου

. Συνέπεια , ακεραιότητα , υπευθυνότητα , εργατικότητα , ομαδικότητα.

. Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση  .

. Εστίαση στην λεπτομέρεια

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό στο e-mail: logistperson@gmail.com

Ανθούσα
πριν ένα μήνα