Για εργοδότες
Κωδ:WH_2022
Χειριστή Περονοφόρου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΘήβαΤοποθεσία
Θήβα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η Loulis Food Ingredients, Βιομηχανία παραγωγής αλεύρων και πρώτων υλών αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής, επιθυμεί να προσλάβει Χειριστή Περονοφόρου για εργασία στο εργοστάσιο, στην περιοχή Αμπελοχώρι, Θήβας.

Ο/Η ιδανικός υποψήφιος/α θα έχει την ευκαιρία να ενταχθεί στην ομάδα του εργοστασίου, σε ένα ταχύτητα εξελισσόμενο και ανταγωνιστικό περιβάλλον.

 Επιθυμητά προσόντα:

  • Δίπλωμα χειριστή περονοφόρου οχήματος
  • 2ετή εμπειρία σε περιβάλλον οργανωμένης αποθήκης

Καθήκοντα:

  • Τακτοποίηση αποθήκης. Φυσική και συστημική τακτοποίηση αποθέματος.
  • Συμμετοχή στις διαδικασίες της αποθήκης. Παραλαβές, προετοιμασία παραγγελιών, φορτώσεις, απογραφές.

Παρέχεται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Πακέτο ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες ανάπτυξης

Παρακαλούμε αποστείλετε το Βιογραφικό σας σημείωμα ή στο fax: 210 40 90 150.

Στην Loulis Food Ingredients θα ενταχθείτε ως μέλος της εταιρείας μας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως θρησκείας ηλικίας, εθνικότητας,  φύλου ή κουλτούρας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια

Θήβα