Για εργοδότες
3 Στελέχη Αποθήκης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν 6 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η MonteNapoleone, εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της ανδρικής ένδυσης, υπόδησης και αξεσουάρ στο πλαίσιο της αναδιάρθρωσης της παραγωγικής της δυνατότητας αναζητά:

Τρία (3) Στελέχη Αποθήκης

Βασικές αρμοδιότητες
•    Παραλαβή εμπορευμάτων, ποιοτικός έλεγχος και τακτοποίηση στην αποθήκη
•    Εκτέλεση παραγγελιών
•    Μεταφορά των προϊόντων με αυτοκίνητο της εταιρείας στις μεταφορικές εταιρείες.
•    Απογραφή αποθήκης ανά τακτά χρονικά διαστήματα

Απαιτούμενα προσόντα
•    Εμπειρία και γνώσεις αποθηκάριου
•    Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
•    Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Στοιχεία Προσωπικότητας
•    Ειλικρίνεια, Ευσυνειδησία, Υπευθυνότητα, Επαγγελματισμός
•    Οργανωτική και ευχάριστη προσωπικότητα
•    Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα εργασίας

ΠΑΡΟΧΕΣ:
•    Σταθερός Μισθός και ασφάλιση
•    Άμεση πρόσληψη με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
•    Σταθερό, Ασφαλές και Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν εμπιστευτικές. Αποστολή βιογραφικού στο  info@montenapoleone.gr

Θεσσαλονίκη