Για εργοδότες
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΝομικάΚατηγορία θέσης
Νομικά

ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ στο Κολωνάκι, η οποία παρέχει υψηλής ποιότητας νομικές υπηρεσίες,  επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Δικηγόρο προς στελέχωση του τμήματος Τραπεζικού Δικαίου.

Περιγραφή Θέσης  / Job Description

  • Σύνταξη αγωγών και διαταγών πληρωμής
  • Σύνταξη και εκδίκαση ανακοπών κατά την εκτελεστική διαδικασία
  • Σύνταξη και εγγραφή αναγκαστικών και συναινετικών προσημειώσεων
  • Έλεγχοι τίτλων ( Υποθηκοφυλακεία - Κτηματολόγια )

Προσόντα/Requirements

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε ανάλογη θέση
  • Αποδεδειγμένη δικαστηριακή εμπειρία δύο (2) ετών
  • Πιστοποίηση Αγγλικής γλώσσας

Παροχές / Benefits

  • Πάγια μηνιαία αμοιβή
  • Μπόνους αποδοτικότητας
  • Σταθερή προοπτική εξέλιξης
  • Διαρκής νομική ενημέρωση
  • Άριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Άμεση πρόσληψη

Οι αιτήσεις  θα τύχουν εχεμύθειας.

Αποστολή βιογραφικού στο e-mail cv@smartlaw.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Αθήνα