Για εργοδότες
Κωδ:Κωδ.1001
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ(DEVELOPER)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΆλιμοςΤοποθεσία
Άλιμος
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η εταιρεία Abacus Financial, Supporting and Counselling Services A.E  με έδρα τον Άλιμο επιθυμεί να προσλάβει προγραμματιστή εφαρμογών (Developer) πλήρους απασχόλησης που θα στελεχώσει το τμήμα ανάπτυξης

Κύριες αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη και συντήρηση της υπάρχουσας εμπορικής ιστοσελίδας e-shop (nopCommerce)
  • Ανάπτυξη και υποστήριξη δευτερευόντων εφαρμογών

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Άριστη γνώση  C#, HTML, Java, CSS, ASP.NET
  • Βάσεις δεδομένων (Microsoft SQL Server, MySQL)
  • Γνώσεις προγραμματισμού σε JavaScript, PHP.
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση στην Πληροφορική ή σχετικό αντικείμενο.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Δυνατότητα εργασίας σε ομάδα ανάπτυξης
  • Οργάνωση / Διαχείριση Χρόνου / Χρονική Συνέπεια
  • Δυνατότητα ανταπόκρισης σε επείγοντα ζητήματα
  • Έμφαση στην λεπτομέρεια και στην ποιότητα αποτελέσματος

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγων προσόντων
  • Ευχάριστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε άμεσα το βιογραφικό σας σημείωμα, μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cb.business.cv@gmail.com

Κωδ.1001

Άλιμος