Για εργοδότες
Κωδ:JUNIORDEVELOPER20032023
Junior Developer
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Εξυπηρέτηση πελατών / Τηλεφωνικό κέντρο
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η First Call SA ιδρύθηκε το 2002 με σκοπό την ταχεία ανάπτυξη στην διαχείριση ληξιπρόθεσμων απαιτήσεων για λογαριασμό τραπεζικών ιδρυμάτων , τηλεπικοινωνιακών οργανισμών και εταιρειών με μεγάλο όγκο ληξιπρόθεσμων απαιτήσεων. Είναι μία από τις πλέον σύγχρονες & οργανωμένες εταιρίες του κλάδου διαχείρισης ληξιπρόθεσμων οφειλών, αναγνωρισμένη για το σύγχρονο εργασιακό της περιβάλλον και τις εξελιγμένες μεθόδους εκπαίδευσης και εξέλιξης των συνεργατών της.

Στα πλαίσια λειτουργίας της, αναζητά υπάλληλο, για την θέση Junior Developer, για ενασχόληση σε βάσεις δεδομένων.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία SQL Stored Procedures και scripts που χρειάζονται για την υποστήριξη της εφαρμογής.
  • Έρευνα και ανάπτυξη λύσεων στα προβλήματα.
  • Αποθήκευση δεδομένων (με χρήση εργαλείων επιχειρηματικής ευφυΐας).
  • Ανάπτυξη εφαρμογών.
  • Εβδομαδιαία αναφορά κατάστασης στον επικεφαλής της ομάδας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλή γνώση προγραμματισμού διακομιστή SQL.
  • Καλή γνώση προγραμματισμού C#.
  • Καλή γνώση Υπηρεσιών Αναφοράς (SSRS), Υπηρεσιών Ενοποίησης (SSIS), Υπηρεσιών Ανάλυσης (SSAS).
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες τόσο στα Αγγλικά όσο και στα Ελληνικά.
  • Πτυχίο ηλεκτρονικών υπολογιστών, σχετικό πεδίο ή αντίστοιχη επαγγελματική εμπειρία.

Επιθυμητές δεξιότητες:

  • Υποστήριξη πολλών ωρών εργασίας ανάλογα με τις ανάγκες.
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών προτεραιοτήτων και τήρησης προθεσμιών.
  • Έντονη επιθυμία για εκμάθηση νέων τεχνολογιών.

Παροχές:

Η εταιρεία προσφέρει ένα καλό πακέτο αποδοχών, συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε ένα φιλικό περιβάλλον.

Μοσχάτο