Για εργοδότες
IT SPECIALIST

Η Dunapack Packaging Hellas AEBE, μέλος του πολυεθνικού ομίλου Prinzhorn, με ηγετική θέση στο χώρο της συσκευασίας, αναζητά ταλαντούχους ανθρώπους για να ενισχύσουν την ομάδα της και να εξελιχθούν μαζί της.

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση Windows Server >2019 (Paches update, Security Update, Backup Plans etc)
  • Συντήρηση και έλεγχος Δικτύων Υπολογιστών (VLAN, VPN, Firewall etc)
  • Συντήρηση και έλεγχος εκτυπωτικών και περιφερειακών συσκευών.
  • Δυνατότητα Επίλυσης βασικών θεμάτων συ σχετιζόμενα με Windows network administration (IP, DNS, WINS, DHCP)
  • Γνώσεις Active Directory Group Policy.
  • Παροχή βοήθειας σε τοπικούς και απομακρυσμένους Χρήστες.
  • Καλή γνώση Εφαρμογών Microsoft (TEAMS, Word, Excel, Power Point etc).
  • Συντήρηση Υπολογιστικών μηχανημάτων σε θέματα αναβάθμισης και αντικατάστασης όταν χρειαστεί.
  • Εγκατάσταση λειτουργικών συστημάτων , Έλεγχος καλής λειτουργείας.

Απαιτούμενα Επαγγελματικά προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου πληροφορικής (Δημόσιο ΙΕΚ, ΤΕΙ).
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε Microsoft Windows clients/servers operating systems, Active Directory, Group Policies and TCP/IP networking.
  • Καλή γνώση Αγγλικών (Γραφή, Ανάγνωση)
  • Ικανότητα να δημιουργεί και να διατηρεί καλές εργασιακές σχέσεις με το προσωπικό.

Αμοιβές και Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και ανάπτυξης
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Θα προτιμηθούν βιογραφικά από την ευρύτερη περιοχή Σχηματαρίου.

Ακολουθήστε αυτόν τον σύνδεσμο για να υποβάλετε αίτηση για τη θέση:

Η΄

Στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο recruitment.hellas@dunapack-packaging.com.

 Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Σχηματάρι
πριν ένα μήνα