Για εργοδότες
Τεχνικός Η/Υ & Κινητών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η iRepair αναζητά Τεχνικό H/Y & Κινητών για την στελέχωση του καταστήματος στην Κω.

Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών σε συνδυασμό με την ποιότητα επισκευών και παροχής υπηρεσιών, σύμφωνα με τα υψηλά πρότυπα των iRepair.

Επιθυμητά προσόντα:
• Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ στον τομέα της τεχνολογίας
• Εξειδικευμένες τεχνικές γνώσεις σε smartphone hardware & software
• Γνώσεις σε τεχνολογίες  iOS και Android
• Υψηλή τεχνική κατάρτιση σε προϊόντα, υπηρεσίες και λύσεις σύγχρονης τεχνολογίας
• Ικανότητες εργασίας σε ομάδα, προγραμματισμού εργασιών και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
• Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, άνεση στον προφορικό λόγο και αναλυτική σκέψη
• Προσανατολισμός στο ποιότητα επισκευών και στην εξατομικευμένη εξυπηρέτηση του πελάτη
• Άριστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)

Βασικές αρμοδιότητες:
• Ορθή διάγνωση και επίλυση απλών και σύνθετων τεχνικών προβλημάτων σε smartphones
• Τηλεφωνική και online εξυπηρέτηση πελατών για παροχή εξατομικευμένων συμβουλών και λύσεων
• Επεξήγηση τεχνικών προβλημάτων με άμεσο και κατανοητό τρόπο/προτάσεις ενδεδειγμένων λύσεων

 Η εταιρεία προσφέρει:
• Ικανοποιητικό πακέτο σταθερών αποδοχών, αναλόγως προσόντων
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Διαρκή υποστήριξη και εκπαίδευση
• Ευκαιρίες εξέλιξης

Κως
πριν 5 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία