Για εργοδότες
Στέλεχος Μισθοδοσίας-HR
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η HR SOLUTIONS για λογαριασμό εμπορικής εταιρίας στην περιοχή Θεσσαλονίκης, αναζητά υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέση:

Στέλεχος Μισθοδοσίας - HR

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή, προετοιμασία και υπολογισμός μισθοδοσίας
  • Διαχείριση συστήματος ΕΡΓΑΝΗ – ΣΕΠΕΝΕΤ -ΕΦΚΑ
  • Έλεγχος και υποβολή των μηνιαίων εργατικών και ασφαλιστικών υποχρεώσεων
  • Διαχείριση θεμάτων Εργατικής και Ασφαλιστικής Νομοθεσίας
  • Κατάρτιση αναφορών  Payroll - HR Reporting
  • Συμμετοχή στις εργασίες Ανθρώπινου Δυναμικού

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Οικονομικής Κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση ERP
  • Καλή γνώση του Π.Σ. Εργάνη.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, MS Office & αγγλικών.
  • Καλή γνώση της εργατικής νομοθεσίας
  • Επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες με προσοχή στην λεπτομέρεια.
  • Εχεμύθεια και  τήρηση προθεσμιών.

Παροχές:

  • Συνεχής κατάρτιση και επαγγελματική εξέλιξη.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών.
Θεσσαλονίκη
πριν 10 μήνες