Για εργοδότες
Στέλεχος Διαχείρισης Προγραμμάτων ΕΣΠΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP People & Employment Solutions, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα και στην Κύπρο. Με περισσότερο από 50 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις σε όλους τους κλάδους της οικονομίας.

Για λογαριασμό συμβουλευτικής εταιρείας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης που -μεταξύ άλλων- δραστηριοποιείται με επιτυχία στον τομέα των αναπτυξιακών προγραμμάτων, αναζητείται:

Στέλεχος Διαχείρισης Προγραμμάτων ΕΣΠΑ - (Ref. Code 6519/BO/ESS/GR)

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή και επεξεργασία των απαραίτητων δεδομένων
  • Κατάρτιση και υποβολή των σχετικών φακέλων
  • Παρακολούθηση υλοποίησης των εγκεκριμένων προγραμμάτων και εκπόνηση αναφορών προόδου
  • Επικοινωνία με τους πελάτες αλλά και με τις αρμόδιες υπηρεσίες για την υλοποίηση τους
  • Παροχή υποστήριξης σε επιχειρήσεις που συμμετέχουν στα προγράμματα ΕΣΠΑ
  • Συνεργασία με άλλα μέλη της ομάδας για την επίλυση προβλημάτων και την βελτίωση των διαδικασιών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/TEI, τυχόν μεταπτυχιακός τίτλος θα εκτιμηθεί