Για εργοδότες
Κωδ:PACKING 2406
Χειριστής Συσκευαστικής Μηχανής Μενίδι-Αχαρνές
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 5 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Τα Καφεκοπτεία Λουμίδη μια Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση από το 1920 με βαθιά τεχνογνωσία στα προϊόντα καφέ και πολύχρονη εμπειρία στην ελληνική αγορά του καφέ,

Αναζητούν

Χειριστή Συσκευαστική Μηχανή

Ωράριο = 06:00-14:00

Ο ρόλος είναι η εύρυθμη λειτουργία συσκευαστικής μηχανής καφέ στην μονάδα Μενιδίου.

Αρμοδιότητες:

  • Ρύθμιση και χειρισμό ολόκληρης της γραμμής συσκευασίας
  • Παλετοποίηση κλεισμένων κιβωτίων
  • Ομαλή λειτουργία της γραμμής συσκευασίας εντός προκαθορισμένων αποδόσεων και φυρών
  • Έλεγχο του παραγόμενου, συσκευασμένου προϊόντος
  • Πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια συντήρηση
  • Τήρηση των Κανόνων Ορθής Βιομηχανικής και Υγιεινής Πρακτικής
  • Προτάσεις για τη βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας

Προσόντα:

  • Τεχνική κατάρτιση Μηχανολογικής και Ηλεκτρολογικής κατεύθυνσης
  • 2 ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική παραγωγή (ιδανικά σε τρόφιμα- χειρισμό φακελοποιητικής μηχανής)
  • Ηλικία 25 έως 35 ετών

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχώ
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αχαρνές